ВІСТІ З РАТНІВЩИНИ

     Про забезпечення протипожежного захисту під час жнивування 2018 говорили на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     Як повідомив начальник відділу земельних питань, екології та сільського господарства управління регіонального розвитку райдержадміністрації Павло Ковч, головним завданням для аграріїв на даний час є вчасне і якісне проведення жнив, а також забезпечення тваринництва повноцінними кормами. Про це повідомляє відділ внутрішньої та інформаційної політики Ратнівської райдержадміністрації.

     У районі здійснює фінансово-господарську діяльність дяв’ять сільськогосподарських підприємств, одне приватне, чотири товариства з обмеженою відповідальністю, чотири сільськогосподарські виробничі кооперативи, 15 фермерських господарств і понад 12 тисяч одноосібних господарств населення, які обробляють 24,6 тис. гектарів землі.

     На Ратнівщині до збирання озимого та ярого клину по всіх категоріях господарств 10 490 гектарів, по сільгоспформуваннях 2040 га з них озимого жита 358 га, пшениці – 2 га, тритикале – 266 га, озимого ріпаку – 186 га, ярих зернових до збирання – 1228 га., з них вівса – 507 га, 36 га гречки, соняшнику – 318 га, кукурудзи – 282 га, ярої пшениці – 65 га. та 20 га багаторічних трав.

     Всього в районі налічується 101 зернозбиральних комбайни, з них 75 в населення, що свідчить про сезонне навантаження в розмірі 104 га, в тому числі в сільгоспформуваннях – 78 га. Враховуючи все це, є можливість провести жнива за 10 – 14 робочих днів.

     У кожному господарстві передбачені конкретні заходи по запобіганню втрат врожаю, протипожежної безпеки, недопущенню розкрадання збіжжя.