Вісті з Любешівщини

     На оперативній нараді в голови Любешівської райдержадміністрації обговорили питання проведення осінньо-польових робіт у районі

     Інформував начальник відділу агропромислового розвитку Микола Любежанін. Він повідомив, що нині на Любешівщині збирають пізні зернові культури, зокрема гречку. Основні площі цієї культури (270 га) на полях, які орендує ТзОВ «Любешів Агро». Активно проводять осінньо-польові роботи власники особистих селянських господарств.

     «На сьогоднішній день зібрано та обмолочено гречки на площі майже 200 га, при середній урожайності 6 ц/га. Накопано в межах 90 тисяч тонн бульби при середній урожайності 160 ц/га. Відповідно до плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій наміри сівби озимих зернових під урожай 2019 року усіма категоріями господарств становлять 4 тисячі га. Так, станом на 20 вересня посіяно озимих на площі 2,7 тисячі га, з них: озимої пшениці – 600 га, озимого тритикале – 620 га, озимого жита – 1500 га», – зазначив доповідач.

     Також обговорили на нараді роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та питання компенсації коштів за пільгове перевезення.