На оперативному штабі розглянуто ряд земельних питань. ФОТО

     Сьогодні, 7 вересня відбулося чергове засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав.

     На засіданні штабу розглянули звернення, що надійшли до Головного територіального управління юстиції в області від агровиробників.

     Зокрема, ТзОВ «Кріс-Віт Україна» звернулося із заявою щодо незаконних дій ТОВ «Україна-Баїв».

     Представник ТОВ «Україна-Баїв» зазначив, що така ситуація виникла через те що комбайнери помилково змолотили ділянки сусіднього господарства. Натомість, запропонували цьому господарству зібрати урожай з паїв ТОВ «Україна-Баїв».

     Представник ТОВ «Україна-Баїв» наголосив, що господарство не претендує на землі ТзОВ «Кріс-Віт Україна».

     В свою чергу, члени оперативного штабу рекомендували керівнику ТзОВ «Кріс-Віт Україна» звернутися до державного реєстратора із рішенням суду щодо реєстрації даної земельної ділянки.

     Голова ФГ «Західний Буг» Сергій Юнак звернувся до оперативного штабу щодо вирішення земельних правовідносин із ПП «Володимирівка» та ТзОВ «Буг».

     Розглянувши ці звернення, члени штабу вирішили доручити фахівцям Головного управління Держгеокадастру у Волинській області спільно із спеціалістами Головного управління Нацполіції дослідити законність використання згаданих земельних ділянок.

     Крім цього, керівникам конфліктуючих сторін рекомендовано віднайти порозуміння шляхом обміну спірних ділянок, закріпивши це відповідною угодою.

     - Оперативний штаб працює задля забезпечення дотримання земельного законодавства в області та вирішення конфліктних ситуацій у правовому полі, - резюмував Юрій Горбенко.

     Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко запропонував членам оперативного штабу виїжджати в райони з метою роз'яснення агровиробникам необхідності упорядкування правоустановчих документів на користування землею.